Login
Inregistrare
Recuperare parola
In caz ca ai uitat parola, introdu in campul de mai jos adresa de email si se va trimite un email cu link pentru resetarea parolei.
Prietenii Fiscalitatii nr. 03

Bența Adrian
In numarul de astazi se remarca un articol cu oportunitatea tinerii contabilitatii stocului la pretul de vanzare cu amanuntul cand se efectueaza livrari la distanta la clientul din state membre cu cota diferita de TVA, analiza unor activitati de vanzare a tutunului pentru narghilea, obligatia utilizarii sistemului e-facturare de furnizori straini ce livreaza bunuri catre clienti din Romania, dar si alte articole interesante.
Acces limitat. Testează gratuit timp de 7 zile!
Pentru a vizualiza revista trebuie sa aveți un cont activ pe platforma. Creați un cont pentru a testa gratuit timp de 7 zile sau folosiți butonul “Loghează-te acum” dacă aveți un cont creat!